Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Kompletní řešení vytápění pro váš dům i byt

firemní článek

Rekonstruujete a chcete vyměnit svůj starý radiátor za nový?

Otopné těleso RADIK KLASIK – R bylo vyrobeno speciálně pro ty, kteří chtějí rekonstruovat či modernizovat rodinný dům či byt. Tento radiátor splňuje veškeré požadavky zákazníků, pokud hledají ideální typ moderního deskového radiátoru s roztečí 500 mm, který mohou pořídit v rámci kotlíkové dotace a nahradit jím svůj starý žebrový. Deskový radiátor vnese do Vašeho domova příjemné sálavé teplo a to doslova během pár minut, neboť výměna je až neskutečně rychlá, čistá - bez řezání či svařování trubek.

 

Univerzální radiátor

Univerzální řešení opravdu existuje a to v podobě deskového otopného tělesa RADIK VKM8. Jedná se o těleso, které má osm připojovacích otvorů a originální konstrukční řešení tak umožňuje až 15 různých variant připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Díky tomuto technickému řešení se vyhnete riziku nákupu tělesa s nevhodným napojením na otopnou soustavu. Přináší tak maximální univerzálnost, zároveň ale také nabízí i volbu v designu tohoto tělesa. Provedení PLAN je designová varianta s hladkou čelní deskou, provedení LINE zase s jemnými horizontálními prolisy. Pokud jste zastáncem klasického tvarování, ani to v nabídce nechybí. Navíc si můžete zvolit barevné provedení v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL či v klasické bílé. Designové úpravy tak dovolují instalovat tento radiátor jak do moderních, tak i do klasických interiérů.Přestože trh nabízí mnoho druhů otopných těles, deskové radiátory stále zůstávají oblíbenou klasikou.

 

Nezapomínejte ani na koupelnu

Dnes může být koupelna vytápěna mnoha způsoby. Buď klasicky, s pomocí běžného ústředního vytápění například deskovými teplovodními radiátory, konvektory nebo podlahovým vytápěním. Topné zdroje je samozřejmě možné kombinovat.

Co by však v dnešní koupelně nemělo chybět zcela určitě, jsou trubkové nebo chcete-li žebříkové radiátory. Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. Trubkové radiátory jsou dnes k dostání v řadě designových modifikací. V sortimentu značky KORADO je naleznete od klasické bílé barvy, přes všechny další barvy ze vzorníku RAL. Nechybí ani luxusní série v chromu.

 

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou vyráběna nejen jako tělesa pro napojení na otopnou soustavu, ale i jako samostatná přímotopná elektrická otopná tělesa. Většinu modelů KORALUX lze též využít i pro kombinované vytápění (teplá voda – elektřina) díky sadě pro elektrické vytápění s regulátorem teploty.

Při výběru koupelnových těles nehleďme ale pouze na design. Důležitá je i bezpečnost. Děti rády překonávají překážky a při šplhání by se koupelnový „žebřík“ mohl snadno vytrhnout ze zdi. Tomu se lze vyvarovat použitím trubkového koupelnového tělesa KORALUX, jehož součástí je i certifikované a tedy naprosto bezpečné uchycení.

V sortimentu značky KORADO naleznete nejen výše uvedená řešení pro vytápění ale také širokou škálu kvalitních konvektorů či lokálních i centrálních větracích a rekuperačních jednotek.

Podívejte se na www.korado.cz a přesvědčte se sami.